Визначено лавреатів Іменних фондів, заснованих благодійниками

Протягом першого семестру в НаУКМА відбулися конкурси Іменних фондів, створених у НаУКМА знаними компаніями, банками та благодійниками для відзнаки кращих студентів та викладачів Могилянки. Щорічні винагороди здобули:

від фонду родини Смолярчуків (Канада) для студентів кафедри історії ФГН - студентка 4 р.н. БП «Історія» Ангеліна Бернадська;

від фонду компанії EY для викладачів ФЕН – кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії Наталія Юріївна Іванова та доктор економічних наук, професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Ірина Олегівна Ковшова;

від фонду компанії EY для студентів ФПвН - студент 4 р.н. БП «Право» Павло Демковський;

від фонду Райффайзен Банк Аваль стипендію ім.Вадима Гетьмана для студентів ФЕН виборов студент 4 р.н. БП «Фінанси, банківська справа та страхування» Віталій Веремієнко.

Відзнаку «Зірка факультету» для студентів ФЕН від фонду родини Михайла та Дар'ї Ковальських (Канада) цього року здобула студентка 2 р.н. МП «Фінанси, банківська справа та страхування» Марія Томіліна.

Щиро вітаємо лавреатів Іменних фондів 2022-2023 навчального року!