Названо переможця конкурсу Стипендійного фонду ім.Ростислава Сліпецького

Другий рік поспіль на заходах з нагоди Дня факультету інформатики оголошується ім'я переможця конкурсу на кращого штатного не науково-педагогічного працівника, засновником якого є Стипендійний фонд ім.Ростислава Сліпецького.

За умовами конкурсу наприкінці навчального року  серед номінованих методистів факультету інформатики визначається переможець конкурсу шляхом проведення опитування студентів та викладачів факультету.

Konyushenko

За результатами опитування цьогоріч лавреатом конкурсу від Фонду імені Ростислава Сліпецького стала провідний спеціаліст Факультету інформатики Валентина Петрівна Конюшенко.

Могилянська спільнота щиро вдячна родині Ростислава за заснування Стипендійного фонду імені Ростислава Сліпецького в Академії. Така публічна відзнака найкращих співробітників університету сприяє розвитку кадрового складу Факультету інформатики НаУКМА і стимулює співробітників підвищувати ефективність своєї роботи.