• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 26.008.003 Заворотько І. Г.

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 26.008.003 створена відповідно до наказу МОН України №1446 від 28.12.2021 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Заворотько Інни Григорівни, подану на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі знань «Міжнародне право» за  спеціальністю «293 Міжнародне право».

Тема дисертації: «Сексуальне і гендерно-обумовлене насильство, пов’язане з конфліктом, як міжнародний злочин»

Науковий керівник: Скалецька Зоряна Степанівна, доктор правових наук (Республіка Польща), доцент, доцент кафедри міжнародного та європейського права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Голова ради: Хавронюк Микола Іванович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінального і кримінального процесуального факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Рецензенти:

Петров Роман Арестович, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародного та європейського права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Коваль Дмитро Олександрович, кандидат юридичних наук, доцент, доценти кафедри міжнародного та європейського права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Опоненти:

Медведєва Марина Олександрівна, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри міжнародного права Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

Короткий Тимур Робертович, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету.

Дата захисту: 19 липня 2022 року об 11:00

Захист в онлайн-форматі: всі учасники захисту присутні онлайн шляхом приєднання до відеоконференції Zoom.

Наказ про видачу диплома доктора філософії Заворотько І. Г.