• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2015 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Дні науки 2016
  • Social, Health, and Communication Studies Journal

Наукові видання

Видавнича рада НаУКМА – спеціальний орган, який здійснює загальне керівництво видавничою діяльністю в університеті, ініціює та підтримує створення нових підручників, навчальних і методичних посібників, часописів, схвалює склад їхніх редакційних колегій і подає на затвердження Вченої ради. Рішення Вченої ради про публікацію рукописів коштом НаУКМА або про їх видання під титулом НаУКМА ухвалюють лише за рекомендацією Видавничої ради.

 

Усі розглянуті й схвалені Видавничою радою рукописи складають «редакційний портфель», який є основою формування річного тематично-видавничого плану НаУКМА. Про виконання річного тематично-видавничого плану Видавнича рада звітує перед Вченою радою НаУКМА.

  • kmjh-small

    Kyiv-Mohyla Humanities Journal
    (Києво-Могилянський гуманітарний журнал)

    перший англомовний рецензований журнал у галузі гуманітарних наук в Україні. Часопис охоплює теми літератури, історії та філософії, акцентуючи на дослідженнях Центральної & Східної Європи та українських студіях.

    Контактна особа: Ольга Полюхович,
    координатор проекту/випусковий редактор
    e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • nz_159

    Наукові записки НаУКМА

    З 1996 року університет видає «Наукові записки НаУКМА» – наукове серійне видання, що виходить у 13 тематичних серіях. Електронні версії видань є у вільному доступі на сайті НаУКМА та «Порталі наукової періодики» НБУВ. Видання входить до «Переліку наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук». Мова видання: українська та англійська.

    Контактна особа - Леся Володимирівна Пізнюк
    Телефон: (044) 425-04-00, 463-66-68
    e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • _cover_57

    Часопис "Маґістеріум"

    Від 1998 року до наукових періодичних видань НаУКМА належить і часопис "Маґістеріум", де друкуються наукові статті магістрів, аспірантів та викладачів НаУКМА. Окремі тематичні випуски часопису зареєстровано у «Переліку наукових фахових видань…». Електронні версії видань є у вільному доступі на сайті НаУКМА та «Порталі наукової періодики» НБУВ. Мова видання: українська та англійська.
  • book

    Праці професорів та викладачів НаУКМА

    З переліком наукових праць викладацького складу НАУКМА можна ознайомитися у бібліографічних покажчиках:
    "Праці професорів та викладачів НаУКМА. 1992-2002 роки"
    "Праці викладачів та професорів НаУКМА. 2003-2007 роки"
    "Праці професорів та викладачів НаУКМА. 2008-2010 роки"

  • kyiv-academy-cover

    Київська Академія

    міждисциплінарний науковий журнал, присвячений дослідженню спадщини Києво-Могилянської та Київської духовної академій , а також історії якнайширше витлумаченої освіти/освіченості на території України.
  • shcsj

    Social, Health, and Communication Studies Journal

    Англомовний академічний рецензований журнал відкритого доступу у галузі соціологічних наук (соціологія, охорона здоров’я, комунікації), спільний проект Національного університету «Києво-Могилянська академія», Університету МакЮен (MacEwan University, Canada) і Тернопільського державного медичного інституту, створений за підтримки Українського ресурсного центру (Ukrainian Resource and Development Centre) при Університеті МакЮену.

  • kmlpj

    «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

    рецензований англомовний журнал з правничих і політологічних наук, започаткований НаУКМА у 2015 р. Журнал презентує вітчизняні правничо-політологічні студії та їх впровадження у міжнародний науковий контекст.

  • Scientific Papers NaUKMA: Economics

    Scientific Papers NaUKMA: Economics

    Наукові записки НаУКМА: Економічні науки на платформі Open Journal System продовжує традиції видання від 1996 р., водночас примножує здобутки електронного видання, а також відповідності міжнародним критеріям.Окрім того, праці співробітників НаУКМА можна знайти на сторінках відповідних кафедр, а також через електронний каталог Наукової бібліотеки


 

Спільні проекти

Національний університет «Києво-Могилянська академія» долучається також до інших важливих видавничих проектів України. 

 

НаУКМА належить до співзасновників «Кіно-Театру» – ілюстрованого видання, аналітичного і водночас популярного мистецького журналу, що став посередником між українським глядачем та подіями сучасного світового театрального і кінопроцесу. Журнал засновано 1995 року студентами НаУКМА, слухачами курсу «Кіномистецтво» на чолі з кінокритиком Ларисою Брюховецькою. До редколегії увійшли відомі режисери, драматурги, культурологи. Нині журнал видається в межах діяльності Центру кінематографічних студій НаУКМА

 

Із 1992 року в університеті працює видавництво Центру європейських гуманітарних досліджень – «Дух і Літера».  

 

Колектив кафедри історії НаУКМА готує і видає два наукових видання: часопис «Український гуманітарний огляд» та міждисциплінарний науковий журнал, присвячений дослідженню спадщини Києво-Могилянської та Київської духовної академій – «Київська Академія».

 

У 2012 році було створено перше в Україні періодичне видання з академічної юдаїки – «Judaica Ukrainica». Журнал має статус міжнародного, до складу редколегії входять 15 спеціалістів з 6 країн світу (Україна, Ізраїль, США, Канада, Польща, Росія). У журналі друкуються статті, рецензії, переклади й публічні лекції трьома мовами: англійською, українською та російською.

 

«Social, Health and Communications Studies Journal» – англомовний академічний рецензований журнал у галузі соціологічних наук (соціологія, охорона здоров’я, комунікації), спільний проект Національного університету «Києво-Могилянська академія», Університету МакЮен (MacEwan University, Canada) і Тернопільського державного медичного інституту, створений за підтримки Українського ресурсного центру (Ukrainian Resource and Development Centre) при Університеті МакЮену.

 

Важливі видавничі проекти пропонує Києво Могилянська Бізнес Школа.

 

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04655, Україна