• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Разова спеціалізована вчена рада 072-08-12-22-2 Сова Є. С.

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Сови Євгенія Станіславовича «Монетарні інструменти стимулювання розвитку фондових ринків в умовах підвищених ризиків» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа страхування»

Разова спеціалізована вчена рада утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (протокол № 17, п. 4, від 08 грудня 2022 року) і затверджена Наказом НаУКМА №460 від 09 грудня 2022 року.

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Долінський Леонід Борисович, доктор економічних наук, професор кафедри фінансів факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Рецензенти:

1. Шумська Світлана Степанівна, доктор економічних наук, провідний науковий співробітник відділу моделювання та прогнозування економічного розвитку Державної Установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України», професор кафедри фінансів факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  2. Глущенко Світлана Василівна, кандидат економічних наук, декан факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», доцент кафедри фінансів факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Примостка Людмила Олександрівна, доктор економічних наук, завідувач кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана;
  2. Дубина Максим Вікторович, доктор економічних наук, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Національного університету «Чернігівська політехніка».

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Сова Євгеній Станіславович, випускник аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».

Підготовка аспірантів за освітньо-науковою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування» ведеться спільно з фахівцями Державної Установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України» на підставі міжінституційної угоди в рамках діяльності центру підготовки наукових кадрів «ДокХаб».

Наукові керівники:

Лук’яненко Ірина Григорівна — доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», Заслужений діяч науки і техніки.

Публічний захист дисертації — 24 лютого 2023 року об 11:00

Посилання на зустріч:

Topic: Захист дисертації Сови Є. С. 072-08-12-22-2

Passcode: 794310

Трансляція захисту — на сторінці Facebook Докторської школи імені родини Юхименків НаУКМА

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Cови Є. С.

Презентація основних результатів дослідження Сови Є. С.

Рецензія рецензента Глущенко С. В.

Рецензія рецензента Шумської С. С.

Відгук опонента Примостки Л. О.

Відгук опонента Дубини М. В.

Відеозапис публічного захисту дисертації Сови Є. С.

Наказ про видачу диплома доктора філософії Сові Є.С.