• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Круглий стіл «Громадське обговорення планів уряду України щодо реформування державної інноваційної політики»

Круглий стіл

«Громадське обговорення планів уряду України щодо реформування державної інноваційної політики».

Дата і час проведення: 31 травня 2017 р., 11:00 – 15:00 (Реєстрація о 10:00)

Місце проведення: м. Київ, Національний університет «Києво-Могилянська Академія» (Галерея мистецтв ім. Олени Замостян на першому поверсі Культурно-мистецького центру НаУКМА, вхід: вул. Волоська, 8; чи вул. Іллінська, 9)

Організатори та співорганізатори:

• ГО Агенція Європейських Інновацій
  • Науково-навчальний центр НаУКМА "Інноваційна лабораторія"
  • Громадське об’єднання «Суспільна інноваційна мережа України»
  • Громадське об’єднання «ERA of Ukraine»

Мета – обговорити політику Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства освіти і науки  щодо розвитку інновацій та створення нової системи управління і фінансування науки у контексті імплементації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Основні питання до обговорення:

• ефективність існуючої моделі управління інноваціями в Україні;
  • реалізація плану пріоритетних дій Уряду на 2017 рік у сфері  інноваційного та науково-технологічного розвитку;
  • імплементація результатів міжнародного аудиту науково-технічної системи України;
  • використання можливостей асоційованого статусу України в програмі Горизонт 2020 (в т.ч. налагодження співпраці громадськості з Координаційним центром з питань виконання Рамкової програми ЄС Горизонт 2020);
  • налагодження системи комунікації та взаємодії між основними стейкхолдерами у сфері науково-технічної та інноваційної діяльності.

Очікувані учасники:

• Представники урядових структур та комітетів Верховної РадиУкраїни;
  • Представники університетів, НДІ, інноваційних структур та бізнес асоціацій;
  • Громадські організації та незалежні експерти.

Організаційні питання.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації до 25 травня 2017 р.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/YiZEzo

Учасники самостійно покривають витрати на проїзд та проживання.

Програма семінарубуде надіслана зареєстрованим учасникам на основі отриманих заявок, дискусія буде сфокусована навколо питань, які будуть найбільш важливими з точки зору учасників.

Середньостроковий план Уряду можна завантажити за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249935442

Контактна інформація: