• Дні науки 2016
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році
  • Social, Health, and Communication Studies Journal

Наука та освіта

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Конференція "Проблеми нормативно-правового забезпечення інноваційної діяльності та шляхи їх вирішення"

27-28 версеня 2017 р.

Конференція відбудеться 27-28 вересня 2017 року в межах Всеукраїнського фестивалю інновацій.

Участь у ній можуть взяти представники вищих навчальних закладів, наукових парків, інших інноваційних структур, створених ВНЗ, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать питання академічного підприємництва та впровадження інновацій.

Для участі у конференції необхідно подати заявку та тези доповідей до 13 вересня 2017 року на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактний телефон: 044 287 82 52

Форма заявки та правила оформлення тез розміщені за посиланням: http://mon.gov.ua/activity/innovaczijna-diyalnist-ta-transfer-texnologij/transfer-texnologij/informaczijni-zaxodi.html

Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасника.

За результатами конференції планується опублікування тез доповідей в електронному вигляді.