• Дні науки 2016
  • Social, Health, and Communication Studies Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році

Наука та освіта

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Стипендія Швейцарського уряду для науковців-іноземців на 2018-2019 навчальний рік

Уряд  Швейцарії че­рез Феде­ральну комісію з надання сти­пен­дій для іноземців за сприян­ня Посольства Швейца­рії в Украї­ні пропонує стипендії: дослідницькі стипендії, стипендії для аспірантів, для постдоків.

Необхідні аплікаційні документи подаються до Посольства Швейцарії в Україні для попередньої перевірки. Досьє тих кандидатів, які пройшли цю перевірку, аналізуються Федеральною комісією з надання стипендій для іноземців (FCS), яка й приймає остаточне рішення.

Дедлайн подання аплікацій - 5 грудня 2017 р.

Детальніша інформація за посиланням - https://www.sbfi.admin.ch/sbfi/en/home/bildung/scholarships-and-grants/swiss-government-excellence-scholarships-for-foreign-scholars-an.html