• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • конкурс на здобуття дослідницьких стипендій від Благодійного Фонду «Повір у себе»
  • Дні науки 2016
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році
  • Social, Health, and Communication Studies Journal

Наука та освіта

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Оголошено набір на участь у конкурсі та формуванні видавничих планів НаУКМА на 2018 рік

Усі охочі взяти участь у конкурсному відборі і формуванні видавничих планів НаУКМА на 2018 рік мають:

1) надати відповідне обґрунтування на ім'я голови Видавничої ради Т. О. Ярошенко;
2) до клопотання додати
а) завершений рукопис неоприлюдненої раніше праці, роздрукований на сторінці формату А4 через 1,5 інтервалу 14 кеглем гарнітурою Times New Roman,має містити дату подання і підпис автора, а також відповідати загальним вимогам до рукописів (див.: http://nz.ukma.edu.ua/images/vymohy_do_rukopysiv_2017.pdf)
б) е-версію рукопису (можна на дискові чи флешці, можна надіслати заздалегідь поштою),
в) рекомендаційні витяги з протоколу засідання кафедри та протоколу засідання вченої ради факультету (з відповідними підписами),
г) 2 зовнішні рецензії (оригінали, підписані і завірені відповідним чином) з різних установ.

Місце, де чекатимуть на документи: корпус №8, кімната 14.
Термін подання пакету документів: до 1 грудня 2017 р. (16.00).
Контактна особа: секретар Видавничої ради Л. В. Пізнюк.