• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Міжнародна ювілейна конференція "ВІД ПАЛЕОЛІТУ ДО КОЗАЦЬКОЇ УКРАЇНИ (До століття Дмитра Яковича Телегіна)".

Telehin Photo

У жовтні 2019 р. виповнилося 100 років від дня народження Дмитра Яковича Телегіна (1919—2011) — одного з патріархів вітчизняної археології, доктора історичних наук, професора, лауреата Державної премії України, премій ім. В. Хвойки та «Золотий скіф». До ювілею видатного вченого Інститут археології Національної академії наук України та кафедра археології факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія» проводять Міжнародну наукову конференцію «ВІД ПАЛЕОЛІТУ ДО КОЗАЦЬКОЇ УКРАЇНИ», що відбудеться у м. Києві 21—23 листопада 2019 року. Програма конференції передбачає проведення пленарного засідання та роботу чотирьох секцій:

• археології доби палеоліту;
  • археології доби мезоліту та неоліту;
  • археології енеоліту – доби бронзи;
  • археології середньовіччя та козацької доби.

Місце проведення конференції — Національний університет «Києво-Могилянська Академія» (актовий зал Музею НаУКМА; Корпус 3, аудиторія 210 та 222).

Мови конференції: українська, англійська.

Матеріали роботи конференції будуть опубліковані окремим випуском журналу «Археологія і давня історія України» у 2020 р.

IA NASU logo color NaUKMA sym