• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Конкурс проектів фундаментальних та прикладних досліджень МОН України

Міністерство освіти і науки оголосило конкурс проектів фундаментальних та прикладних досліджень, які фінансуватимуться коштом бюджету, починаючи з 2021 р. Перший етап конкурсного відбору проектів відбувається в НаУКМА. Відповідний наказ НаУКМА за посиланням

Для участі в конкурсі на здобуття бюджетного фінансування для досліджень необхідно:
1) Керівникам проектів підготувати проектні заявки за формою, внести їх в єдину інформаційну систему "Наука в університетах"   до 19 листопада 2020 р.
2) Для розгляду поданих проектів створена конкурсна комісія в складі: Ярошенко Т.О. (голова комісії), Азаров Д.С., Глибовець А.М., Голуб О.А., Гуменна О.В., Оксамитна С.М., Ткачук М.Л., Кострова Л.І., Лук'яненко І.Г., Костенко Т.А. (секретар комісії).
3) Результати першого етапу конкурсного відбору мають бути розглянуті на засіданні Вченої ради НаУКМА до 25 листопада 2020 року. Рекомендовані Вченою радою проекти будуть направлені в Директорат науки та інновацій МОН для участі в другому етапі конкурсу.

Якщо виникають питання, будь ласка, звертайтесь до співробітників навчально-наукового центру.