• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

7-й Конкурс наукових проєктів МБФВКМА

Оголошено Сьомий щорічний внутрішній конкурс наукових проєктів з коштів Фонду (ендавменту) для розвитку науки МБФВКМА.

Конкурс наукових проєктів Фонду «Наука» МБФВКМА проводиться з 2017 щорічно для наукових, науково-педагогічних працівників НаУКМА з метою стимулювання створення постійних та тимчасових колективів для здійснення науково-дослідної, науково-методичної, інноваційної та науково-організаційної діяльності в НаУКМА.

Бюджет проєктів Щорічного конкурсу не може перевищувати 135 тис. грн (може бути розділений на кілька проєктів).

Реченець подання заявок — до 31 грудня 2023 р., на  пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (копія на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Оголошення результатів Конкурсу  — до 15 січня 2024 р.

Фінансування — з кінця січня 2024 р.

Детальніше про конкурс та його лауреатів попередніх років за покликанням.

З усіх питань, пов'язаних з Конкурсом, звертайтесь до керівника НДЧ НаУКМА — Тетяни Ярошенко Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .