Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Фонд ім.Олександра Дмитріва

Пропам’ятний Фонд Олександра Дмитріва, засновано в 2010 р. з коштів Юлії Дмитрів та за сприяння Києво-Могилянської Фундації в Америці  на вшанування пам’яті Олександра Дмитріва (1935-2010), видатного музиканта та композитора. Народжений в Україні, з часів Другої Світової Війни проживав у Аргентині, а з 1950-х років – в США (Глендейл, Каліфорнія).

 

Фонд засновано на принципах енадвменту. Метою Фонду є підтримка музичних чи театральних колективів або окремих виконавців, а також проведення наукових, освітніх, соціокультурних чи мистецьких заходів та акцій в Києво-Могилянській академії , спрямованих на популяризацію музики та/або сценічного мистецтва, різних жанрів та стилів, музичних інструментів, або виконавської майстерності.

 

Конкурс 2018 року

Щорічний Конкурс на здобуття гранту на здобуття гранту Пропам’ятного Фонду імені Олександра Дмитріва (2018 р.) , Заявки на участь приймаються до 17-ї год. 30 листопада 2018 р. на адресу Комітету ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

 

Проекти-переможці Конкурсу

2018

«Упорядкування художньої колекції НаУКМА: мистецтвознавчий аналіз» (керівник проекту В.Осьмак)

 

2017

«Створення музейної експозиції визначної української письменниці, поетки і меценатки Віри Вовк «Мистецька вітальня Віри Вовк» (Керівник: Т.В.Чорна)

2016

«Організація та проведення інформаційно-освітніх і культурологічно-мистецьких заходів в Музеї НаУКМА» (Керівник Сидорчук Т.М.)

2015

«Створення експозиції в Музеї НаУКМА «Києво-Могилянська академія: чотири століття історії» (Керівник Сидорчук Т.М.)

2014

Створення Студії звукозапису української хорової музики імені Олександра Дмитріва на базі народної хорової капели НаУКМА „Почайна» (Керівник проекту, художній керівник Народної хорової капели «Почайна» Жигун Олександр Іванович )

2012

  • «Придбання інструментів для Ансамблю старовинної музики НаУКМА» (Керівник проекту, художній керівник ансамблю старовинної музики - Трегуб Тетяна Адамівна)
  • Сукупність проектів від Народної академічної хорової капели «Почайна» НаУКМА (Керівник проекту, художній керівник Народної хорової капели «Почайна» Жигун Олександр Іванович. Серед проектів: відновлення і популяризація творів композиторів, видатних діячів української музичної культури Михайла Вериківського і вихованця Києво-Могилянської академії (Духовної академії) Пилипа Козицького; Популяризація творчої спадщини Алемдара Караманова – українського композитора світового рівня; виконання в Україні грузинської вокально-симфонічної музики мовою оригіналу, видання дисків капели.
© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна