Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Підготовче відділення

Загальна інформація

Наша адреса: 04070, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, 27,
Бурса (9 корпус), 2-й поверх, кімн. 20-21,
тел. (044) 425 10 47, (044) 425-42-61,
Їхати: метро «Контрактова площа» - вул. Г.Сковороди, до Набережної

Завідувач -

Лариса Борисівна Кадуріна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Методисти підготовчого відділення –

Алла Василівна Таманчук
Наталія Сергіївна Третяк

Підготовче відділення НаУКМА створене у 1998 році як самоокупний структурний підрозділ академії з метою підготовки абітурієнтів до вступу на навчання на бакалаврських програмах усіх факультетів НаУКМА та інших вищих навчальних закладів України. З 2008 року готує старшокласників до написання тестів з дисциплін, що входять до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Курси проходять з таких предметів: українська мова, англійська мова, українська література, історія України, математика, фізика, хімія, біологія.

Форми навчання:

 • заочна на контрактній основі – з жовтня по травень, 3 навчальні сесії протягом навчального року під час шкільних канікул, в кінці навчання – підсумковий тест (розклад занять та ціни тут);
 • вечірня та школа вихідного дня (курси з окремих дисциплін) – від 2-х до 8 місяців, навчання триває з вересня по травень, в кінці навчання – підсумковий тест (розклад занять та ціни тут);
 • інтенсивні підготовчі курси з окремих дисциплін, що входять до зовнішнього незалежного оцінювання, працюють під час весняних шкільних канікул та протягом травневих свят (розклад занять та ціни тут);

Навчання базується на шкільних програмах та програмах тестів зовнішнього незалежного оцінювання.

Випускники підготовчих курсів мають можливість отримати до 20 додаткових балів до загального рейтингу при вступі на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності (згідно наказу МОН), а саме: прикладна математика, програмна інженерія, біологія, хімія, екологія, фізика.

Умови зарахування:

На підготовче відділення НаУКМА приймаються громадяни України, які мають повну середню освіту і учні 9-10-11х класів середніх загальноосвітніх шкіл (ліцеїв, гімназій, коледжів) та інші особи з відповідним рівнем підготовки.

На курси англійської мови приймаються учні від 14 років. Влітку працює Україно-американський літній табір для молоді (дивись інформацію тут).

Запис на заочну форму навчання:

Зарахування до складу слухачів (заочна форма) підготовчого відділення НаУКМА проводиться на підставі укладання Договору про надання освітньої послуги та оплати за повний курс навчання.

Заяви приймаються до 25 жовтня.

До заяви вступника додаються: 2 фотокартки, 4 конверти з марками, обовязково мати при собі паспорт (слухача або одного з батьків) та ідентифікаційний код.


Запис на вечірні, недільні та інтенсивні підготовчі курси здійснюється на підставі заяви слухача та квитанції про сплату або платіжного доручення. Після чого видається ПЕРЕПУСТКА на заняття (окремо з кожної дисципліни), де вказується:

 • назва дисципліни ;
 • час і місце проведення занять (корпус, аудиторія);
 • прізвище, ініціали слухача.

Слід пам'ятати, що наявність ПЕРЕПУСТКИ є обов'язковою умовою для відвідування занять і видається один раз.
Оплата за навчання на курсах здійснюється у безготівковій формі в будь яких відділеннях банків шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок НаУКМА .

Оцінювання знань

Усі навчальні дисципліни і види занять, з яких передбачено підсумкову форму контролю, оцінюються за прийнятою в НаУКМА рейтинговою 100-бальною системою оцінювання знань:

 • менше 60 балів - "незадовільно",
 • 60-70 балів - "задовільно",
 • 71-90 балів -"добре",
 • 91-100 балів - "відмінно".

Корисна інформація

З метою надання допомоги слухачам ПВ, було видано чимало різноманітних посібників, а саме з біології у трьох частинах ("Ботаніка" і "Зоологія", "Біологія людини"), англійської мови ("Exercises in English Grammar"), математики ("Вступне тестування з математики"), історії України (ч. І, III) і посібники з української мови та літератури, історії Києво-Могилянської академії.

У 2011 році абітурієнти ВНЗ мали можливість отримати додатково до загального вступного рейтингу до 20 балів за відвідування підготовчих курсів (див. Порядок нарахування додаткових балів…)

Протягом навчального року для майбутніх абітурієнтів один раз на місяць проходить акція "Перевір себе" - тренінг за оригінальними конкурсними завданнями НаУКМА та ЗНО. Додаткову інформацію та відео див.на http://www.ukma.kiev.ua/ua/vstup/studios/index.php Мета тренінгу - отримати об'єктивну оцінку власних знань на певному етапі, що допоможе ефективно використати час та відкоригувати процес підготовки до конкурсного відбору та тестів ЗНО; уникнути психологічного дискомфорту під час написання тестів.

Попередній запис та реєстрація на тренінг за телефоном: (044) 425 10 47

Освітні студії

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна