400years_small

corona

collazh

Останні новини

 • Оголошено переможця конкурсу для студентів ФПвН від Фонду ПАТ "Агрокомбанк"

  У вересні в НаУКМА проходив конкурс для бакалаврських та магістерських програм факультету правничих наук.

  Основними умовами участі у конкурсі є високий навчальний рейтинг студента НаУКМА, участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах для молоді, активна наукова та громадська діяльність. 

  Цьогорічним лауреатом конкурсу став студент 5 року навчання Олег Дикий.


 • Визначено лауреата конкурсу для студентів ФЕН "Зірка факультету"

  Завершився конкурс серед студентів-економістів на відзнаку "Зірка факультету", який проводиться за підтримки фонду родини Ковальських (Канада).

  Цьогорічну відзнаку "Зірка Факультету! здобув студент 3-го року навчання Тарас Поліщук (спеціальність «Економічна теорія»);


 • Визначено переможця конкурсу Фонду EY для студентів факультету правничих наук

  У вересня оголошено про початок конкурсу для студентів 3-4 року навчання Факультету правничих наук.

  В ході всього конкурсного відбору найкращі результати продумонструвала студентка 4-го року Христина Пеник.

  Вітаємо Христину з перемогою у конкурсі компанії EY.


 • Визначено переможців конкурсу Іменного фонду EY для викладачів НаУКМА

  На початку вересня було оголошено про конкурс для викладачів факультету економічних наук за підтримки Фонду компанії EY.

  29 вересня на засіданні конкурсної комісії визначено переможців. Цього року ними стали:

  Ніна Дмитрівна Чала, д.н.держ.упр., на посаді професора кафедри маркетингу та управління бізнесом, та Олена Костянтинівна ПРімєрова, к.е.н., доцент кафедри фінансів.


 • ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ФОНДУ EY ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК НАУКМА

  На початку вересня було оголошено про конкурс для викладачів факультету економічних наук за підтримки Фонду компанії EY.

  29 вересня на засіданні конкурсної комісії визначено переможців. Цього року ними стали:

  Ніна Дмитрівна Чала, д.н.держ.упр., на посаді професора кафедри маркетингу та управління бізнесом, та Олена Костянтинівна ПРімєрова, к.е.н., доцент кафедри фінансів.


 • Оголошено переможця конкурсу Смолярчуків

  Традиційно в НаУКМА протягом вересня проходять конкурси Іменних фондів, які створені у нашому університеті відомими компаніями, банками та благодійниками для відзначення наших студентів та викладачів.

  25 вересня відбулося засідання комісії конкурсу на кращу курсову роботу для студентів кафедри історії Факультету гуманітарних наук, який підтримується Іменним фондом Григорія та Розадії Смолярчуків (Канада).

  Цьогорічним переможцем конкурсу стала студентка 4 року навчання Факультету гуманітарних наук Олександра Ганзюк.

  Вітаємо Олександру з перемогою у конкурсі!

   


Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 87

Благодійний вечір-2016анонс

та аукціон на підтримку стратегічних проектів розвитку Києво-Могилянської академії

 

bonets

 

Могилянська спільнота продовжує залучення коштів та пошук партнерів для реалізації стратегічних проектів, що допоможуть Академії розвиватися як дослідницькому університету світового рівня.
Всі роки існування Могилянка була творцем важливих змін у житті України, а з допомогою партнерів та благодійників ми спроможні робити значно більше. Підтримуючи Києво-Могилянську академію, ви можете долучитися до дійсно важливої справи.

 

Дата: 10 листопада 2016 року, четвер

Місце: Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9

 

Програма

18:00 - VIP-коктейль з почесними гостями у галереї ім. О.Замостян
19:00 - Благодійний вечір та фуршет, 2-й поверх культурно-мистецького центру

 

У програмі:

* VIP-коктейль з почесними гостями

* тихий та гучний аукціон

* виступ почесного спікера вечора

* фуршет

* музична програма

Повна програма вечора за посиланням.

 

Гості:

До 300 випускників Могилянки, представників міжнародного та вітчизняного бізнесу, дипломатичних кіл, інтелектуальної еліти, державних, освітніх та громадських установ, які поділяють цінності Могилянки і прагнуть продукувати нові ідеї та смисли задля позитивних змін у суспільстві.

 

Благодійний внесок на участь у  вечорі:

VIP-коктейль, благодійний вечір – 5 000 грн. 


Благодійний вечір – 2 500 грн. 

 

Результати реалізації коштів, залучених у попередні роки

 

 

 Стратегічні проекти розвитку, на які залучаються кошти:


Мережі ХХІ століття. Комплексна модернізація інформаційної мережі НаУКМА (створення інтегрованого інформаційного середовища як бази для розвитку освіти та науки за сучасними вимогами)
Наукові рецензовані англомовні журнали НаУКМА (видання власних наукових електронних журналів впливає на зростання дослідницького іміджу та місця Академії у міжнародних рейтингах університетів)
Розвиток Докторської школи НаУКМА ім. родини Юхименків (заохочення аспірантів до індивідуальних дослідницьких проектів, публікації результатів досліджень у міжнародних реферованих виданнях, обміну досвідом на міжнародних наукових заходах)
Розвиток факультету природничих наук
Детальніше про стратегічні проекти розвитку

 

  

 KnopkaPidtrym

 

Почесний спікер

"Свідомість, свобода волі та сучасна нейронаука"

 

Олег Кришталь — один із найцитованіших і найавторитетніших українських вчених у світі. У 80-х роках зробив кілька відкриттів, які увійшли у світову наукову спадщину — виявив два фундаментально нових рецептора в нервових клітинах. За однією з легенд, яку переповідають науковці, зробивши першу у світі заміну внутрішнього середовища нервової клітини, Кришталь спізнився до Нобелівської премії буквально на кілька місяців — згодом цю нагороду за аналогічний здобуток вручили його колегам з Німеччини.

 

Олег Кришталь є членом Академії Європи, номінатором Нобелівського комітету, серед його близьких друзів – чимало лауреатів Нобелівської премії. Олег Кришталь викладав у найкращих навчальних закладах світу — Гарварді, університеті Кюсю в Японії, Мадридському університеті Комплутенсе та Пенсільванському університеті у США. В Україні він очолює Український науковий клуб, є членом Академії Наук і директором Інституту фізіології імені Богомольця. Олег Кришталь займається дослідженням мозку.

 

Kryshtal

 

Благодійний аукціон

Під час Благодійного вечору проходитиме тихий та гучний аукціон. Учасники вечора зможуть придбати різноманітні речі та послуги – не просто якісні, цікаві та яскраві, а й чимось особливі. Усі лоти мають певний зв’язок з Києво-Могилянською академією – її історією, особистостями, які відроджували і продовжують розвивати університет, випускниками Академії. Серед лотів аукціону – партія в шахи з В’ячеславом Брюховецьким, каблучка зі срібла, навчальні програми Києво-Могилянської бізнес-школи, конструктори-головоломки, сумка з вовни, портретна фотозйомка для мами, українська ікона «Богоматір Замилування» та багато іншого.

Детальніше про всі лоти аукціону можна дізнатися за посиланням.

Всі кошти, отримані під час аукціону, будуть використані для реалізації стратегічних проектів розвитку Києво-Могилянської академії.

  

 

Почесні гості благодійного вечора 2016

Геннадій Зубко — випускник НаУКМА, віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України
Остап Семерак — випускник НаУКМА, міністр екології та природних ресурсів України

Оксана Маркарова - випускниця НаУКМА, Перший заступник Міністра фінансів

Ростислав Павленко — випускник НаУКМА, заступник Глави Адміністрації Президента України
Юлія Ковалів — випускниця НаУКМА, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України
Юлія Клименко — випускниця НаУКМА, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України — керівник апарату у 2015–16 рр.
Оксана Сироїд — випускниця НаУКМА, народний депутат України 8-го скликання, заступник Голови Верховної Ради України, експерт «Реанімаційного пакету реформ»
Віталій Кличко — Київський міський голова
Тарас Лукачук — випускник НаУКМА, президент компанії Jacobs Douwe Egberts у регіоні Східна Європа, Близький Схід і Африка
Олександр Стародубцев — співзасновник та лідер «команди ProZorro», директор департаменту держзакупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі
Олексій Павленко — випускник НаУКМА, міністр аграрної політики та продовольства у 2014-16 рр.
Наталя Попович — випускниця НаУКМА, президент Be—it Agency, співзасновник Українського кризового медіа центру
Тимофій Милованов — випускник НаУКМА (EERC), засновник VoxUkraine, професор економіки в Піттсбурзькому університеті, заступник Голови Ради Національного банку України

 

BV15aBV15bBV15c

Відгуки гостей благодійних вечорів попередніх років.

 

 

 

Творчі партнери

 

Ансамбль старовинної музики НаУКМА

 

Ansambl 

Створений у 1994 році при Культурно-мистецькому центрі Києво-Могилянської Академії композитором і знавцем старовинної музики Святославом Крутиковим, З 2000 року з колективом працює його колега Тетяна Трегуб.

На концертах у виконанні молодих музикантів звучать твори епохи Відродження та раннього бароко, міська побутова музика України XVI-XVIIст, тобто музика, яка вирізняється гармонійною витонченістю і красою мелодій.

В роботі колективу беруть участь студенти різних факультетів НаУКМА.

Склад:

Вікторія Єрмолаєва (блокфлейта-сопрано, бубен),

Марія Шевчук (блокфлейта-альт),

Назар Ткач (блокфлейта-тенор, барабан),

Оксана Слободян (скрипка),

Алла Чутковська (скрипка),

Олег Строган (гітара),

Тетяна Трегуб, керівник (блокфлейта-бас, віола да гамба)

В програмі вечора твори Т.Сузато, С.Россі, К.Жервез, Дж.Легренці, М.Преторіус, М.Мельчевський, Я. ван Ейк, Г.Перселл, А.Длугорай, В.Хаусман.

 

 

"JT Fresh"- це свіжий сік молодого джазу.

 

JTFRESH 2

 

Команда, що експериментує з відомими джазовими стандартами, світовими хітами і авторськими композиціями.

Фішка "JT Fresh" - нестандартні стандарти. Саме це зробило групу популярною, запрошуваною і улюбленою. На сьогоднішній день в активі "JT Fresh" більше 500 вокальних та інструментальних композицій. Це популярні джазові стандарти та блюзи у власних аранжуваннях від традиційного свінгу до нео-року. Крім того є і досить талановиті авторські композиції в стилі етно-джаз і блюз. У репертуарі безліч джазових кавер-версій на найнесподіваніші світові хіти, українські народні пісні та багато іншого.

JT logo1

Склад:

Усейн Бекиров - клавіші

Катіко Пурцеладзе - вокал

Михайло Сарана - саксфон

Ярослав Товарянський - бас

Назар Поливка - барабани

 

 

 

                       Генеральні партнери благодійного вечора 

            astarta Logo center ukr Darnytsialogo2016                                  

 

 

Партнери

 

 Colonnade

 

Kmbs

Logo DK

 

 

Markarova


 

                            Смачний партнер  
                       
                                                 SurovaLogo                                             
 

 

 Комунікаційні партнери  

 
                                    ACC Logo WHITE eba logo2016                      
       

 

 

Головні партнери і благодійники проектів НаУКМА 2016

 
    

Мережі ХХІ століння

 

Розвиток Докторської школи ім.родини Юхименків

 

   
 

BrainComputerslogo2   

LuxoftLogo 

NSTlogo

Родина Юхименків (Канада)

 FondVypusknykivUkrainy

 

 

 

 

 

 
 

Наукові рецензовані

англомовні журнали

 

Розвиток факультету

природничих наук

 

 
 

Євген Уткін

 

LOGO eng copyUAES

arterium logo ua vert      kmagiftshop

UkrorgSyntezLogo

 FondVypusknykivUkrainy

 

 

Кіндрат (США)

Мирослава Іванців (США)

Могилянське академічне товариство (США)

Мирон Позняк (США)

Тарас Лукачук

Dr. Maria Fisher-Slysh (США)

Олег Скрипка, Lynne Jordan (США) та учасники благодійного концерту в Чикаго 19 червня 2016 року

 

CFUSlogo      Heritage      

  

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна