Стратегічні проекти
Києво-Могилянська академія вдячна благодійникам, донорам та партнерам, які розуміють важливість впливу освіти на зміни в суспільстві і розвиток країни, в цілому. Роль Університету, загалом, та Києво-Могилянської академії, зокрема, у реформуванні України дуже вагома. Саме в період реформ важливо підтримати освіту та науку.
У 2015 р. НаУКМА розробила і затвердила стратегію розвитку на 2015-2025 рр. (деталі можна прочитати за посиланням). Щоб реалізувати всі задекларовані цілі, були розроблені конкретні кроки та плани розвитку і визначені стратегічні проекти.
Академія має чотири стратегічні фандрейзингові проекти на 2017-й рік, реалізація яких дозволить наблизити КМА до однієї з цілей - посісти провідне місце серед університетів Європи та світу.
Цифровий університет Створення єдиного інтегрованого інформаційного простору університету як сукупності його інформаційної інфраструктури, програмно-технічних засобів, процедур та методів їх застосування для автоматизації управлінських рішень, технологій навчання та наукової роботи. Завдання 2018 - модернізація ядра мережі НаУКМА та Wi-Fi для кампусу НаУКМА. Результат 1 кварталу 2018 року: Монтаж та налаштування обладнання триватиме до кінця 2018-року. Оновлене ядро мережі забезпечить швидкість передачі даних 10 Гбіт/с. На цьому завершиться технічний етап - розбудова комп’ютерної інфраструктури (підпроект "Мережі ХХІ століття"), що дозволить зосередитись на soft-складовій проекту "Цифровий університет". У листопаді 2017 року на підтримку проекту "Цифровий університет" був проведений благодійний вечір, мета якого - залучення коштів на модернізацію ядра мережі НаУКМА. Результат 2017 року: Результат 2016 року: Результат 2015 року - з благодійних коштів, залучених у 2014 році - забезпечення безперебійного живлення мережі та перебудова оптоволоконного ядра мережі (завершено 2016 році). Розвиток Докторської школи НаУКМА ім. родини Юхименків Наукові рецензовані англомовні журнали НаУКМА Дякуємо родині Вікторії Гуменюк і Сергія Сегеди та Євгену Уткіну за підтримку №3 2016 року! Вже після виходу другого номеру видання було індексовано в Web of Science Core Collection: Emerging Sources Citation Index Дякуємо ЮФ "Бейкер і Макензі" за підтримку №2 2016 року!
Розвиток факультету природничих наук У 2017 році першочерговим потребою Факультету природничих наук є створення сучасної лабораторії органічної хімії. Також актуальними є обладнання меморіальної аудиторії-кімнати ім. Віталія Замостяна, засновника і першого завідувача кафедри екології (45 тис. грн.) та придбання сушильної шафи для лабораторії неорганічної хімії (17 370 грн.). Дякуємо компаніям "Укроргсинтез" та "KMA official gift shop", завдяки підтримці яких у 2016 році були покриті нагальні потреби Факультету природничих наук, зокрема: Щороку на підтримку стратегічних проектів розвитку відбуваються благодійні вечори. Основні останні документи і кроки, зроблені НаУКМА для отриманна фінансування Староакадемічного корпусу: - Концептуальна записка для Громадського обговорення подана до МОН 24.11.2016., оприлюднена на сайті МОН 5.12.2016. - Круглий стіл "Староакадемічний корпус Могилянки: шляхи порятунку" 13.12.2016. ВІДЕО. - Відкритий лист до співгромадян "Могилянка потребує невідкладної допомоги держави у порятунку відомої пам’ятки архітектури – Староакадемічного (Мазепиного) корпусу" - Лист від президента НаУКМА Міністру освіти і науки України Гриневич Л.М. від 23.12.2016 щодо подання державного інвестиційного проекту реставрації Староакадемічного корпусу. Детальна інформація по проекти на сайті Реставрація Також є інші проекти, які потребують підтримки благодійників. Звертайтеся за детальнішою інформацією до відділу стратегічного розвитку (Контакти).Цифровий університет
Розвиток Докторської школи НаУКМА ім. родини Юхименків
Наукові рецензовані англомовні журнали НаУКМА
Розвиток факультету природничих наук
Довгострокові інвестиційні проекти - Реставрація історичних будівель Академії.