Оголошено переможця другого конкурсу Іменного фонду Arzinger

Нещодавно завершився другий конкурс для студентів Факультету правничих наук від Іменного фонду юридичної компанії Arzinger. Конкурс проводиться з 2019 року і за його  умовами брати участь у конкурсі можуть студенти бакалаврської програми "Право", котрі були активні у змаганнях з права, в науковій діяльності факультету/мали наукові публикації.

Учасниками конкурсу стали чотири студента ФПвН. За рішенням конкурсної комісії переможницею конкурсу стала студентка четвертого року навчання бакалаврської програми "Право" Аміна Моргоєва.

Morhoyava

"Дуже вдячна юридичній компанії «Arzinger» за можливість взяти участь у конкурсі стипендій. Для мене, як і для багатьох студентів-правників, подібні можливості слугують додатковою мотивацією розвиватись і вкладатись у свою академічну діяльність. Дякую, що продовжуєте з року в рік підтримувати студентів-правників «Києво-Могилянської академії», особливо у такі непрості часи, оскільки для нас це має дуже важливе значення".

Могилянці глибоко вдячні нашим партнерам за надійну підтримку, яка спонукає студентів на нові досягнення і перемоги.

Фінансовим оператором коштів є Міжнародний Благодійний фонд відродження Києво-Могилянської Академії.