privat

Факультет правничих наук

Благодійний внесок онлайн

Оберіть найбільш зручний для Вас спосіб зробити внесок, будь ласка, з варіантів нижче. Після здійснення внеску просимо Вас повідомити нам про здійснення переказу благодійних коштів за +38 044 463 71 10,  +38 067 505 68 73  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1. Ви можете зробити благодійний внесок через сайт Міжнародного Благодійного Фонду відродження Києво-Могилянської Академії. Інформуємо Вас, що із загальної суми Вашого внеску буде утримано банківську комісію у розмірі 2,75%. Якщо Ви оберете цей спосіб внесків онлайн, спочатку треба заповнити форму для онлайн переказу, обравши у полі ПРИЗНАЧЕННЯ «Благодійний внесок на розвиток НаУКМА/ або назва проекту, який бажаєте підтримати (наприклад, "Цифровий університет")».

mbf

2. Клієнти будь-якого банку можуть зробити переказ благодійного внеску з мінімальною комісією згідно з умовами свого банку через свій Інтернет-банкінг, зазначивши такі реквізити для благодійного внеску:

Міжнародний Благодійний Фонд відродження Києво-Могилянської академії
      АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»
      р/р: 26001032, МФО 300658, ЄДРПОУ 20072119
      Призначення: Благодійний внесок на розвиток НаУКМА. Без ПДВ.

3.  Клієнти «Приватбанку» можуть скористатися електронним сервісом «Приват24»:
у полі МОЇ ПЛАТЕЖІ вкажіть код ЄДРПОУ МБФВ КМА - 20072119 (або впишіть назву фонду: Міжнародний Благодійний Фонд відродження КМА) та оберіть серед призначень платежу «Благодійний внесок на розвиток НаУКМА / або назва проекту, який бажаєте підтримати (наприклад, "Цифровий університет")».

Комісія за банківські послуги за переведення "Благодійного внеску" становитиме:

1) з рахунку фізичної особи - сервіс "Приват 24" - на рахунок юридичної особи (Фонду) - 0%

2) з рахунку юридичної особи - сервіс "Приват 24 для бізнесу" - на рахунок юридичної особи (Фонду) - 0%

4. Благодійний переказ можна зробити через сервіс «Portmone»
В меню шлях такий: Головна / Всі послуги / Оплата за реквізитами / Оплата рахунку
Комісія 2% + 4 грн. Квитанція надійде на електронну пошту.

Зазначити такі реквізити для благодійного внеску (обмеження поля «Назва отримувача» – 50 символів):

АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»
ЄДРПОУ (ІПН) Отримувача: 20072119
МФО банку: 300658
Назва Отримувача: МБФ відродження КМА
Рахунок Отримувача: 26001032,
Призначення: Благодійний внесок на розвиток НаУКМА/ або назва проекту, який бажаєте підтримати (наприклад, "Цифровий університет"). Без ПДВ.

Реквізити для внесків з-за кордону (натисніть на "Реквізити" для переходу за посиланням)

Якщо виникли складнощі чи запитання, звертайтеся до нас: +38 067 505 68 73       +38 044 463 71 10     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.