privat

Факультет правничих наук

Спільний проект «ЗДОРОВ'Я НАШОГО МІСТА»

Студенти кафедри екології факультету природничих наук разом з громадською організацією «Київ.Стратегія 2025»  беруть участь  в  спільному проекті  «ЗДОРОВ'Я НАШОГО МІСТА».

Метою проекту є моніторинг міського середовища та інформування мешканців міста та його гостей щодо екологічної ситуації в Києві. Наразі на цей час моніторинг проводиться по таким показникам як концентрація СО в повітрі, шумове та радіаційне забруднення.
        Моніторинг по СО та шумовому забрудненню проводиться завдяки підтримці з боку громадської організації «Київ. Стратегія 2025», яка надала фінансову допомогу в придбанні необхідних приладів. Заміри проводяться студентами-волонтерами. В цілому результати становлять неофіційну інформацію для роздумів.
Дані моніторингу можна побачити на веб-сторінці факультету природничих наук НаУКМА та на сторінці громадської організації «Київ. Стратегія 2025»