Напрями наукових досліджень

Партнери та міжнародна співпраця

Напрями наукових досліджень

Студентська активність

Наукова діяльність співробітників НаУКМА розглядається як цілісна система дослідницьких робіт, спрямованих на вивчення актуальних проблем гуманітарного, соціального та природничого профілів. Загальна концепція наукових досліджень у НаУКМА - "Україна: людина, суспільство, природа", враховуючи розмаїття напрямів університетської науки, органічно охоплює такі конкретизовані напрями наукової діяльності на факультеті:

• Вивчення впливу змін клімату на природні екосистеми.
  • Дослідження енергетичних потоків в природних екосистемах різного типу.
  • Розробка індикаторів сталого розвитку для вищих навчальних закладів.
  • Наукові проблеми вивчення стану збереження біорізноманіття в Україні.
  • Формування, вивчення структури та властивостей синтетичних мембран на основі функціональних полімерів.
  • Вивчення процесів мембранного переносу та розділення водних систем із використанням синтетичних мембран.
  • Розроблення інтегрованих мембранно-сорбційних технологій розділення, очищення та концентрування складних водних систем.
  • Палеоекологічні аспекти реконструкції рослинного покриву та клімату України в голоцені.
  • Дослідження в галузі генетики, молекулярної генетики, клітинної біології рослин і тварин.
  • Дослідження в галузі фізики конденсованого стану матерії
  • Квантова оптика
  • Спінові моделі у квантовій оптиці та теорії магнетизму
  • Багатофотонні процеси у атомах і молекулах