• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році

Опубліковано перший номер "Kyiv-Mohyla Humanities Journal"

8 липня 2014 р. вийшов перший номер електронного англомовного рецензованого журналу «Kyiv-Mohyla Humanities Journal»

Дякуємо всім, хто долучився до його створення, – авторам, членам редколегії, спонсорам.

В першому номері KMHJ представлено статті, рефлексії та рецензії як вітчизняних, так і зарубіжних науковців. Біл Ешкрофт, Ольга Бертельсен, Максим Карповець, Олександр Осіпян, Йоханан Петровський-Штерн, Остап Середа, Мирослав Шкандрій, Валерія Смілянська, Максим Тарнавський, Джозеф Агассі, Аня Ланге, Сергій Квіт і Леонід Ушкалов стали першими авторами видання.

Нагадуємо, «Kyiv-Mohyla Humanities Journal» – це один із проектів англомовних електронних рецензованих видань «Kyiv-Mohyla Academic Peer Reviewed Journals» і є першим міжнародним академічним журналом гуманітарного профілю в Україні, заснованим на принципах анонімного рецензування.

Цей проект підтримує Сергій Сегеда, керівник і партнер Центру клітинної терапії «ЕмСелл», випускник НаУКМА 2001 р.

Всі матеріали першого номеру часопису «Kyiv-Mohyla Humanities Journal» доступні у відкритому доступі за посиланням

Щоб швидко дізнаватися про новини проекту, вподобайте сторінку Kyiv-Mohyla Academic Peer Reviewed Journals на Фейсбуці.