• НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Оголошення про захист кандидатської дисертації А. В. Литвина

28 січня 2016 р. о 12:00 в аудиторії 203 корпусу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1 відбудеться публічний захист дисертації ЛИТВИНА АНТОНА ВАЛЕРІЙОВИЧА «Моделювання процесів антикризового фінансового управління в діяльності страхових компаній України», поданої на здобуття ступеня PHD, доктора філософії у галузі фінансів (Doctor of Philosophy in Finances).

Дисертація виконана впродовж навчання на PHD програмі «Фінанси» (2012-2015 рр.).

Науковий керівник: Бридун Євгеній Володимирович, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Члени Дисертаційної комісії:

1. Лук’яненко Ірина Григорівна - Голова комісії – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів НаУКМА.

2. Мертенс Олександр Володимирович – кандидат економічних наук, професор кафедри фінансів НаУКМА.

3. Клебанова Тамара Семенівна - доктор економічних наук, професор, завідувач кафедрою економічної кібернетики Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

4. Негрей Марина Володимирівна - кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики Національного університету біоресурсів і природокористування України.

5. Zhosan Dmytro (Fedorovych) - Ph.D. in Economics, Indiana University, Bloomington, IN, Professor of Economics Glendale Community College, Glendale, AZ, USA.

З повним текстом представленого дослідження можна ознайомитися за посиланням.

Автореферат дисертації - за посиланням.