• НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Cтипендійна програма для дослідників та науковців Міжнародного фонду Мацумае в Японії

Оголошено прийом заявок на стипендійну програму для дослідників та науковців Міжнародного фонду Мацумае в Японії на 2022 рік.

Стипендійна програма надає дослідникам з усього світу унікальну можливість проведення власного дослідження у провідних японських вищих навчальних закладах, наукових та аналітичних центрах, лабораторіях або ж компаніях приватного сектору. Тривалість програми становить від 3 до 6 місяців (в період з квітня 2022 по березень 2023 року) і передбачає щомісячну стипендію та повне покриття витрат на авіапереліт, проживання, медичне страхування та дослідницькі стартап витрати. Обмежень за напрямками досліджень немає, проте пріоритетна перевага надається науковцям в сфері природничих наук, медицини та інженерії.

Вимоги до кандидатів:

• запрошення від японської приймаючої установи;
  • наявність ступеня кандидата наук або відповідна академічна кваліфікація;
  • вік до 49 років;
  • володіння англійською або японською мовою;
  • відсутність досвіду довгострокового перебування в Японії;
  • працевлаштування в Україні та зобов’язання повернутися на батьківщину після завершення програми.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 червня 2021 року.

Умови цьогорічного конкурсу.