• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Загальна хімія : навч.-метод. посіб. для студ. ф-тів природн. спец. ун-тів / П. В. Вакулюк, Л. К. Забава, Н. М. Бабич, А. Ф. Бурбан. – К. : НаУКМА, 2015. – 268 с.

Vakuluk zahalna himia

Навчально-методичний посібник рекомендовано для самостійної підготовки до практичних і лабораторних занять з курсу загальної хімії для студентів факультетів природничих спеціальностей університетів.

Посібник містить стисло викладений теоретичний матеріал з курсу загальної хімії, приклади розв’язування типових задач і складання рівнянь хімічних реакцій, контрольні задачі та рівняння, а також методичні рекомендації для виконання лабораторних робіт і лабораторних дослідів з курсу загальної хімії. Додані основні запитання і завдання для самостійної роботи до кожної з тем дають змогу студентам самостійно опрацювати і перевірити набуті знання.