• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Ганущак-Єфіменко Л. М., Гуменна О. В. Інноваційний розвиток підприємств : навч. посіб. – К. : НаУКМА, 2015. – 280 с.

Gannuschak Gumenna

У навчальному посібнику розглянуто сутнісну характеристику інноваційної діяльності підприємств, проаналізовано інноваційну політику підприємств, інноваційні процеси, форми реалізації інновацій, фінансування цього процесу та його інформаційне забезпечення, надано ґрунтовну характеристику механізму управління інноваційною діяльністю та досліджено інноваційні стратегії підприємств.

Охарактеризовано основні зв’язки підприємств із державними органами управління стосовно управління їхньою інноваційною діяльністю і надано пропозиції щодо посилення державного впливу на нього. Розраховано на науковців, викладачів, аспірантів, студентів економічних спеціальностей, фахівців різних галузей, котрі на практиці застосовують засади управління інноваційною діяльністю підприємств.