Благодійний вечір 16 листопада 2019 року

 

 

Загальна інформація

16 листопада 2019 року Києво-Могилянська академія збирає друзів, партнерів, благодійників і тих, хто змінює нашу країну та світ вже сьогодні, на VII Благодійний вечір.

 

Ми традиційно подякуємо тим, хто підтримує університет, розкажемо про наші успіхи та проєкти, а також продовжимо формувати стипендіальні програми для студентів і викладачів та розвитку навчальних програм.

 

Ми виховали покоління лідерів сучасної України і прагнемо надалі створювати умови для всебічного розвитку нових генерацій тих, хто вестиме країну у ХХІІ сторіччя.

 

Разом із вами ми зможемо значно ефективніше допомагати студентам змінювати власне життя та знаходити свій унікальний шлях у здобутті освіти та розвитку особистості.

 

Місце проведення цьогорічного благодійного заходу НаУКМА - Fairmont Grand Hotel, вул. Набережно-Хрещатицька 1.

 

 

Програма

 

16.30 

Вітальний коктейль з членами Наглядової ради 

17.00

Вітальне слово від президента НаУКМА Андрія Мелешевича, голови Наглядової ради НаУКМА Віктора Іванчика та почесного президента НаУКМА Вячеслава Брюховецького

17.20

Промова почесного спікера Блаженнішого Святослава (Шевчука), Глави і Отця Української Греко-Католицької Церкви

17.45 – 21.00

Банкет, спілкування, благодійний аукціон і музична частина від Христини Соловій та тріо Родіона Іванова. 

 

Проєкти для підтримки

 

Стипендії для викладачів

 

Azarov posvyata

Запорукою рівня, репутації та розвитку університету є його викладачів, які створюють нові наукові школи, продукують нові знання, заохочують та надихають студентів.

І наше завдання – створити для викладачів гідні умови праці, які дозволять провадити конкурентоспроможні на глобальному рівні дослідження та підвищувати свою викладацьку майстерність.

Заснування стипендіального фонду для викладача – це одна з найважливіших і найпотрібніших інвестицій, яку ви можете зробити в університет.

 

Підтримати проєкт

Стипендії для студентів

 

 

 MG 2251

Рівень викладання, середовище та ціннісні орієнтири притягують, перефразовуючи Григорія Сковороду, «сродних» людей. Вони захоплено навчаються, критично мислять, здатні продукувати власні ідеї. Вони мислять у категоріях відповідальності перед собою, родиною, країною і світом.

Ми пишаємося, що саме такі студенти обирають Могилянку. І саме в таких студентів ми пропонуємо вам інвестувати.

Це дасть можливість найкращим студентам безвідносно до їхнього соціального статусу навчатися в Академії.

 

Підтримати проєкт

 

 

Професійний розвиток викладачів

 

 

Program vykladachi

Рівень студентів прямо пропорційний ефективності професійного розвитку викладачів. Тому Могилянка усвідомлює важливість організаційних та фінансових інвестицій у цей напрям.

Ми створили абсолютно новаторську для України програму професійного розвитку викладачів на противагу неефективним пост-радянським програмам підвищення кваліфікації. І ми формуємо спільноту, центр тяжіння для найкращих викладачів з усієї країни, готових працювати на рівні світових стандартів.

Наші пілотні програми сколихнули професійне середовище і привернули величезну увагу. Ми готові масштабувати свій досвід на цілу країну. Підтримуючи програму професійного розвитку викладачів, ви творите нове професійне середовище.

 

Підтримати проєкт

 

Цифровий університет

 

CUЦифрові технології докорінним чином трансформують життя людей та цілих суспільств. Це стосується і освітніх інституцій, які, власне, і мають підготувати молоде покоління  до життя у новому цифровізованому світі. 

 

Глобальна і повсюдна цифровізація виклик і для університету як організації. Говорячи по високу якість освіти чи досліджень, ми повинні дбати про те, щоб інфраструктура та методи нашої роботи відповідали найновішим тенденціям та очікуванням покоління, яке народилося зі смартфоном в руках. Наші викладачі, дослідники та адміністратори повинні мати сучасні інструменти для взаємодії не лише між собою, а й з колегами в усьому світі.

 

Не всім комерційним організаціям вдається встигати за розвитком технологій. Університету, який у свої роботі суттєво залежить від державного фінансування, це складно й поготів.

 

Саме тому у цій сфері ми можемо покладатися лише на підтримку благодійників. Зараз у фокусі проєкту «Цифровий університет» впровадження сучасних методів викладання, зокрема, змішаного навчання, створення масових он-лайн-курсів, розвиток  електронного документообігу та електронних сервісів.

 

Підтримати проєкт

 

Партнери Події

 

ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

 

 

 logoRBA eng Y

 LOGO green ua horizont

 

 

 

ПАРТНЕРИ

 

 

  

Markarova
Logo UGB 180x45160x30cm 1
Logo KMFA
 
 logo bukvy

JDE MARK AND NAME POS RGB GL black logo trademark cmyk New CMS Logo30079925 1

 

 

 

 

ПРОДУКТОВИЙ ПАРТНЕР

 

 

PepsiCoUkraine pure

 

 

 

 

 

 

 

 

Зробити внесок

на участь у події

 

Благодійний внесок на участь у вечорі:

5500 грн, при сплаті до 10 листопада, після - 6500 грн.

 

 

Подія на Фейсбук

 

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна