У Могилянці реалізується екопроект

На початку року кафедрою екології факультету природничих наук НаУКМА було ініційовано проект з моніторингу стану довкілля на території Академії. Зараз маємо вже конкретний результат: в 3-му корпусі Могилянки встановили міні-станцію моніторингу міського довкілля. Проект реалізувала команда студентів на чолі з аспірантом кафедри екології Андрієм Яремичем. Вони сконструювали й встановили міні-станцію, яка за великою кількістю параметрів буде відслідковувати стан довкілля не лише на території НаУКМА, але й Контрактової площі і працює у режимі реального часу. Дані сенсорів виводяться на світодіодну панель, котра встановлена на вікні праворуч від центрального входу у третій корпус НаУКМА. Тож кожен бажаючий може поцікавитися чистотою повітря. Команда доопрацьовує контролер, що дозволить фіксувати й накопичувати дані на порталі кафедри екології й використовувати надалі для аналізу та досліджень.

Реалізація проекту відбулася у партнерстві з Фондом випускників України, заснований випускниками Могилянки. Особлива подяка Анні Макаренковій - доброчинцю, яка підтримала проект власними коштами.