Вітаємо переможців конкурсу індивідуальних дослідницьких проектів

Вітаємо переможців конкурсу індивідуальних дослідницьких проектів на отримання фінансування за рахунок коштів, що були залучені в якості  благодійної допомоги від учасників Благодійногов ечора НаУКМА-2016 для розвитку Докторської школи імені родини Юхименків.

У галузі природничих наук переможцями стали:

Djodjyk Oleg
Олег Джоджик, аспірант 2 р. н., PhD, 102 Хімія, спеціалізація – хімія мембран і дисперсних систем.

Тема проекту: «Дослідження фотокаталітичної активності мембран, модифікованих наночастинками SnO2 у процесах розкладання барвників». Науковий керівник – Бурбан А. Ф.
Yeremeyeva

Ємельянова Тетяна Олександрівна, аспірантка 2 р. н., PhD, спеціальність - 102 Хімія, спеціалізація – хімія високомолекулярних сполук

Тема проекту: «Синтез біосумісних полімерів заданої структури та властивостей». Науковий керівник – Клепко В. В.

У галузі суспільствознавчих наук перемогли:

Novik

Новік Аліна Юріївна, аспірантка 3 р. н., спеціальність «08.00.11- математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці», PhD програма - «Фінанси»

Тема проекту: «Моделювання зовнішніх міграційних потоків за допомогою системної динаміки». Науковий керівник – Лук’яненко І. Г.

У галузі гуманітарних наук перемогли:

Bilynsky

Білинський Олег Олегович, аспірант 3 р.н., спеціальність – «07.00.04 – археологія»

Тема проекту: «Застосування аналізів XRF та Radiocarbon для вивчення археологічного матеріалу з памяток Посем’я». Науковий керівник – Болтрик Ю. В.

Переможцями конкурсу дослідницько-освітніх проектів для випускників аспірантури і експериментальних PhD програм стали:

Kolesnyk
Ірина Колесник, кандидат хімічних наук, старший викладач кафедри хімії НаУКМА.

Тема проекту:  «Створення магніточутливих полімерних нанокомпозитів».
Mykhailov
Дмитро Михайлов, кандидат філософських наук, асистент кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА, провідний спеціаліст навчально-наукового центру.

Тема проекту: «Концептуальна експлікація філософсько-антропологічних засад технологічної медіації».