Визначено переможців ІІ конкурсу на здобуття дослідницьких стипендій від Благодійного фонду "Повір у себе"

6 березня 2018 року відбулося заключне засідання конкурсної комісії з визначення лауреатів дослідницьких стипендій за підтримки Благодійного фонду «Повір у себе».

На участь у конкурсі надійшло 18 аплікаційних заяв від учасників конкурсу, з котрих п’ять подавалися на здобуття професорського гранту, вісім – на докторський грант та п’ять на грант для молодого дослідника.

Після жвавого обговорення конкурсна комісія визначила переможців. Ними стали:

tkachuk

доктор філос.наук, професор Марина Ткачук (Факультет гуманітарних наук)

Професорська стипендія на 6 місяців

burban

доктор техн.наук, професор Анатолій Бурбан (Факультет природничих наук)

Професорська стипендія на 6 місяців

Denys Bilko

кандидат біол.наук, доцент Денис Білько (Факультет природничих наук)

Докторська стипендія на 12 місяців

GusakN

канд. соц.наук, доцент Наталія Гусак (Факультет соціальних наук і соціальних технологій)

стипендія для молодих дослідників на 12 місяців

Дякуємо стратегічному партнеру Могилянки Благодійному Фонду «Повір у себе» за підтримку досліджень науковців Академії та сприяння розбудові фундаментальної науки України.