Вітаємо стипендіатів програми "Сільській дитині - сучасна освіта" від БФ "Повір у себе"

 

19 жовтня на фінальному засіданні визначалися стипендіати програми "Сільській дитині - сучасну освіта", яку реалізовує Благодійний фонд "Повір у себе".

 

Стипендії на навчання отримають 10 студентів-першокурсників та 10 студентів старших курсів.

 

Стипендіатами першого року навчання стали: Дяченко Олександр (ФПвН, «Право»), Капустян Юлія (ФГН, «Філологія» (українська мова), Квасній Ярина (ФГН, «Філологія» (українська мова), Лисецька Марина (ФПрН, «Екологія»), Микуляк Ярослав (ФЕН, «Фінанси, банківська справа та страхування»), Палій Лідія (ФПвН, «Право»), Сивак Анжела (ФГН, «Історія та археологія»), Ратєєва Анастасія (ФСНСТ, «Політологія»), Торчило Тетяна (ФЕН, «Фінанси, банківська справа та страхування»), Галичанський Назар (ФЕН, «Фінанси, банківська справа та страхування»). Постоловська Мар`яна (ФПвН, «Право», 4 курс), Гультяєв Андрій (ФПрН, «Хімія», 2 курс), Вірич Дмитро (ФЕН, «Менеджмент», 4 курс) Гарасівка Наталія (ФЕН «Менеджмент», 3 курс), Кульба Юлія (ФПвН, «Право», 2 курс), Савинський Сергій (ФПвН, «Право», 4 курс), Обертинська Ірина (ФСНСТ, «Соціальна робота», 2 курс), Гайдук Іванна (ФГН, «Філософія», 2 курс), Ковальов Сергій (ФЕН, «Фінанси і кредит», 4 курс), Мельник Анна (ФЕН, «Фінанси і кредит», 4 курс) – стипендіати 2-4 року навчання.

 

Цьогоріч конкурсний відбір передбачав представлення проектної ідеї чи концепції щодо розвитку освіти в сільській місцевості, зміцнення сільської громади, розвиток соціального підприємництва в сільських регіонах. Представлені переможцями проектні ідеї будуть реалізовані коштом фонду «Повір у себе».

 

«Ми дуже вдячні фонду «Повір у себе» за підтримку цих талановитих студентів, - відзначив президент НаУКМА Андрій Мелешевич. – Безперечно, кожен студент Академії є особливим, талановитим та розумним. Але, наші реалії дещо обмежують можливість дітей із сільських шкіл отримати столичну освіту. Тому підтримка і додаткова допомога таким студентам є необхідною. Це дозволяє їм легше адаптуватися у новому середовищі, більше зосереджуватися на навчанні та реалізовувати власні проекти».

 

 

Ірина Іванчик із приємністю відзначила, що фонд зацікавлений у стратегічній та довготривалій співпраці з Академією, котра виховує нове покоління драйверів реформ: «Лідерство, дух підприємництво та інновації – це ті три аспекти, які рухатимуть університет, країну та світ уперед, - зазначила пані Ірина. – Після розмови з вами я переконалася, що з нашою допомогою ви зможете пришвидшити цей рух змін на краще, а Могилянка – це саме те сприятливе середовище, де формуються не лише знання, а й принципи».

Під час презентації проектів студенти відповідали на запитання представників фонду та своїх колег. За рішенням благодійників у результаті буде утворено команди з усіх учасників, котрі об’єднаються для подальшої роботи над проектами та їхнім удосконаленням. У результаті планується реалізація найуспішніших не лише в одному населеному пункті, але й по всій країні.

 

Отож, стипендіатами першого року навчання стали: Дяченко Олександр (ФПвН, «Право»), Капустян Юлія (ФГН, «Філологія» (українська мова), Квасній Ярина (ФГН, «Філологія» (українська мова), Лисецька Марина (ФПрН, «Екологія»), Микуляк Ярослав (ФЕН, «Фінанси, банківська справа та страхування»), Палій Лідія (ФПвН, «Право»), Сивак Анжела (ФГН, «Історія та археологія»), Ратєєва Анастасія (ФСНСТ, «Політологія»), Торчило Тетяна (ФЕН, «Фінанси, банківська справа та страхування»), Галичанський Назар (ФЕН, «Фінанси, банківська справа та страхування»). Постоловська Мар`яна (ФПвН, «Право», 4 курс), Гультяєв Андрій (ФПрН, «Хімія», 2 курс), Вірич Дмитро (ФЕН, «Менеджмент», 4 курс) Гарасівка Наталія (ФЕН «Менеджмент», 3 курс), Кульба Юлія (ФПвН, «Право», 2 курс), Савинський Сергій (ФПвН, «Право», 4 курс), Обертинська Ірина (ФСНСТ, «Соціальна робота», 2 курс), Гайдук Іванна (ФГН, «Філософія», 2 курс), Ковальов Сергій (ФЕН, «Фінанси і кредит», 4 курс), Мельник Анна (ФЕН, «Фінанси і кредит», 4 курс) – стипендіати 2-4 року навчання.

 

 

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна