Оголошено стипендіатів Фундації Лозинських

У листопаді 2018 року була укладена угода про підтримку студентів Докторської школи імені родини Юхименків, за якою Фундація Лозинських (США) започаткувала п`ять річних стипендій для аспірантів НаУКМА.

Стипендії призначатимуться на конкурсних засадах кращим аспірантам НаУКМА 3-го чи 4-го року навчання, котрі успішно освоїли освітню компоненту підготовки PhD, мають наукові здобутки (публікації, патенти, виступи на конференціях тощо), та беруть активну участь у роботі профільної кафедри (в т.ч. через викладання) чи наукового центру, розбудові Докторської школи, Ради молодих дослідників, інших органів управління чи громадських органів університету.

У 2019 році лауреатами Фундації Лозинських стали:

• Володимир Гіюк (Хімія)
  • Інна Заворотько (Міжнародне право)
  • Анастасія Флоренко (Прикладна математика)
  • Наталія Штефан (Біологія),
  • Олександр Ярощук (Журналістика).

Щира вдячність Фундації Лозинських за підтримку кращих аспірантів нашої Докторської школи!