Проєкти студентів Могилянки отримали підтримку БФ "Повір у себе"

 

Конкурс студентських проектів відбувся у рамках стипендіальної програми БФ «Повір у себе» «Сільській дитині – сучасну освіту». Усі студенти, що стали учасниками програми, розробляли проекти для розвитку сільської місцевості і за результатами конкурсу два проєкти могилянцівбудуть реалізовані за підтримки Фонду.

 

Проєкт розвитку неформального навчання у сільських школах «СпільнОсвіта» команди студентів на чолі з Тетяною Буць (БП-2, ФСНСТ) та проект молодіжного простору на базі сільської ради «Lifestyle» студентки четвертого курсу правничого факультету Мар’яни Постоловської отримали гранти від Фонду

 

СпільнОсвіта – це проект із розвитку неформальної освіти в сільських школах. Головною метою проекту є показати дітям у сільській місцевості, що вчитися буває цікаво. Реалізовуючи проект, студенти НаУКМА проводитимуть в селах заняття у формі гри на різні теми: ораторське та сучасне мистецтво, життя в природі, перша до медична допомога тощо.

 

Молодіжний простір «Lifestyle» буде створено на базі сільської ради. Ціль проекту – підвищити рівень розвитку сільської молоді. Серед головних завдань – залучити; зменшити тривожність та невпевненість; зацікавити; інтегрувати до громади; підвищити рівень правової, економічної, громадянської обізнаності; створити для цього сприятливе середовище та розробити методологію для мультиплікації. Дотягатиметься це за допомогою молодіжного простору для неформальної освіти. Планується проведення тренінгів, воркшопів, лекцій, створення клубів (дискусійного, розмовного, природничого, ігрового, туристичного та кіноклубу), реалізація проектів мешканців громади та супровід у соціальних мережах. Сприяючи самостійності та ініціативності, команда не лише навчатиме, але і навчатиметься.

© 2012-2021 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна