Визначено переможців конкурсів "Кращий викладач ФПрН" та "Кращий викладач кафедри англійської мови"

Під час церемонії Посвяти-2019 традиційно оголошено імена переможців конкурсів «Кращий викладач кафедри англійської мови» та «Кращий викладач факультету природничих наук». Цьогоріч ними стали професор, декан факультету природничих наук НаУКМА Олександр Андрійович Голуб та старша викладачка кафедри англійської мови Ольга Бершадська.

Конкурс засновано у 2015 році нашим випускником бакалаврської програми "Економіка", нині членом Наглядової ради НаУКМА Тарасом Лукачуком. Він сособисто вручив дипломи переможцям конкурсу на Посвяті-2019. «Мені приємно бути тут сьогодні й бачити так багато нових могилянців, – проголосив Тарас Лукачук. – Ці нагороди – мій спосіб подякувати Могилянці за ті можливості, друзів та цінності, котрі я здобув тут під час навчання. І я хотів би кожному побажати обов’язково знайти власний спосіб «подякувати Академії»: часом, фінансами, викладанням чи студентською активністю».