Визначено лауреата Стипендіального фонду Павла Принька

Цьогорічною лауреаткою фонду стала Соломія Федорейко, студентка 1 року навчання бакалаврської програми «Соціологія».

На розгляд конкурсної комісії для участі у конкурсі надійшло 8 заяв. Конкурсна комісія визначила переможницею конкурсу Соломію Федорейко. Соломія має один з найвищих вступних балів та була активною волонтеркою різних проєктів у рідному містечку Чортків Тернопільської області.

Стипендіальний фонд Павла Принька засновано під час Благодійного вечора - 2018. Фонд створений з метою підтримки розвитку студентів Фікультету соціальних наук та соціальних технологій, де свого часу навчався Павло Принько. Нині він Голова правління ПрАТ «Ветропак. Гостомельський склозавод» і прагне допомагати студентству НаУКМА у його розвитку.

Могилянська спільнота щиро вдячна за таку підтримку.