Визначено лауреатів Стипендійного фонду родини Людмили та Геннадія Зубків

Першими лауреатами Студентського Стипендіального Фонду родини Зубків стали Трохим Бабич  (МП «Комп’ютерні науки»), Копейко Анна (МП «Економіка»), Лемешко Єлизавета (МП «Прикладна математика»), Тамара Михайлова (МП «Хімія»), Марина Мудрак МП «Теорія, історія літератури та компаративістика»), Мар’яна Постоловська МП «Право»), Алла Сідько (МП «Прикладна математика»), Маргарита Стафійчук (МП «Історія») та Олена Фоменко  (МП «Фінанси»).

Студентський Стипендіальний Фонд родини Людмили та Геннадія Зубків заснували на Благодійному вечорі 21 жовтня 2018 року. Його головною метою є заохочення студентів університету до наукової та інноваційної діяльності, підвищення рівня їхньої публікаційної активності, участі в конкурсах наукових та інноваційних проектів, Всеукраїнських конкурсах наукових студентських робіт тощо.

Ініціаторами створення Фонду є благодійники та партнери Академії, громадські діячі, бізнесмени Людмила та Геннадій Зубки (випускники Києво-Могилянської бізнес-школи). Така підтримка КМА допомагає у виконанні стратегії Могилянки розвиватися як дослідницький заклад.