Київський офіс Baker McKenzie продовжив співпрацю у стратегічному проєкті НаУКМА

Нещодавно за підтримки Київського офісу Baker McKenzie опубліковано Kyiv-Mohyla Law and Politic Journal, #5.

Тематика чергового тому часопису – "Правові та політичні виклики антикорупційної діяльності".

У цьогорічному випуску оприлюднено 8 наукових досліджень, в яких йдеться про найрізноманітніші корупційні прояви та розвиток антикорупційних політик в Україні та світі, з урахуванням міжнародного та громадського тиску.

Редакторка випуску кандидат юридичних наук, старша викладачка кафедри кримінального та процесуального права НаУКМА, керівниця Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні НАУКМА Оксана Нестеренко.

У цьому номері опубліковано наукові праці професора Макса Бадена/MaxBader (Лейденський університет, Нідерланди), Оксани Гусь (Лейденський університет, Нідерланди), професора Андрія Мелешевича (НаУКМА, Україна), Габріелли Гриціус/GabriellaGricius (Амстердамський вільний університет, Нідерланди), Бруни Кастро/BrunadeCastroeSilva (Гетеборзький університет, Швеція), доктора Стояна Панова/StoyanPanov (Фрайбурзький університет, Німеччина)Сабріни Пфістер/Sabrina Pfister (Цюрихський університет, Швейцарія), доцента Гіссура Ерлінгссона/Gissur ÓlafurErlingsson (Лінчепінзький університет, Швеція), професора Гуннара Хелгі Крістінсона/GunnarHelgiKristinsson (Університет Ісландії, Ісландія),Тети Тоби/ThatoToeba (Університет Західно-Капської провінції, Південно-Африканська Республіка) та Бреда Фішера/ BradFisher (Докторська школа ім. Родини Юхименків НаУКМА, Україна).

Могилянська спільнота щиро вдячна Київському офісу Baker McKenzie за багаторічну підтримку проєкту.