Засновано Стипендійний фонд ім. Василя Кисіля для студентів магістерської програми "Право"

На початку липня 2020 року юридична компанія "Васил Кісіль і Партнери" оголосила про відкриття нової Стипендійної програми для осіб - вступників на магістерську програму  "Право".

Стипендія надаватиметься студенту/студентці 1 року навчання магістерської програми "Право", який/яка має вступний рейтинг не менше 180 балів та засвідчив/засвідчила своє прагнення провадити наукові дослідження з актуальних правових проблем і планує висвітлювати результати такого дослідження у курсовій та кваліфікаційній роботах.

Фундатором стипендії є юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери», що створена в 1992 році і є одним із лідерів ринку юридичних послуг в Україні.  Про Стипендію на честь засновника "ВКіП" Василя Кисіля та на знак вшанування його памяті оголосив на Благодійному вечорі-2019 керівний партнер цієї юридичної фірми, випускник НаУКМА Андрій Стельмащук.