Родина випускників Уляни та Сергія Березенків підтримала студентів ФЕН

Учасники Благодійного вечора - 2018 Уляна та Сергій Березенки заснували  Студентський Стипендійний фонд родини Березенків на підтримку студентів Факультету економічних наук НаУКМА. Фонд передбачає підтримк дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями, що вступили/навчаються на бакалаврських програмах ФЕН.

На початку  2019 року вдбулося засідання конкурсної комісії факультету, на якому визначили дітей, які потребують такої підтримки. Так стипендіатами Фонду родини Березенків стали студентка 2 року навчання бакалаврської програми "Економіка" Христина Ковальчук та Владислав Кучеренко, студент 1 року навчання бакалаврської програми "Фінанси, банківська справа та странування".

Могилянська спільнота щиро вдячна родині Уляни та Сергія Березенків за допомогу дітям, котрі цього потребують найбільше.