В НаУКМА створено Студентський стипендіальний фонд родини Тетяни та Костянтина Єфименків

Протягом 2019-2020 навчального року в НаУКМА створено кілька Стипендіальних фондів, спрямованих на підтримку дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями та дітей з окупованих територій. Серед засновників таких Фондів є родина Тетяни та Костянтина Єфименків, котрі вирішили допомагати дітям, які навчачються на Факультеті природничих наук.

На початку новчального року у вересні 2019-го  відбулося засідання конкурсної комісії, на якому визначилися стипендіати фондуродини Єфименків. Ними стали студентки 1 року навчання бакалаврської програми "Бологія" Анна Кисленко та Катерина Верета і студент 2 року навчачння бакалаврської програми "Хімія" Микола Волком.

Спільнота Києво-Могилянської Академії глибоко вдячна за підтримку студентів Факультету природничих наук.