Визначено лауреатів Студентського стипендіального фонду юридичної компанії Arzinger

Юридична компанія Arzinger продовжила підтримувати студентів бакалаврської програми "Право" і надаватиме стипендію двом студентам Факультету у 2020-2021 навчальному році.

На початку навчального року відбулися засідання конкурсної комісії, на яких було обрано цьогорічних лауреатів Студентського стипендіального фонду. Ними стали студентка 1 року навчання Аліна Семенова, яка мала один з найбільших вступних балів, та студент 4 року навчання Павло Прохоров, котрий активно займаіся дослідженнями та був волонтером у кількох проєктах. Вітаємо переможців і дякуємо юридичній компані Arzinger за підтримку кращих студентів бакалаврської програми "Право".