Наші випускники створили Асоціацію KMA Alumni in Norway

До Правління Асоціації "KMA Alumni in Norway" увійшли Аліна Осадча, випускниця ФЕН (2015), радниця в галузі відновлюваної енергетики у Multiconsult, Андрій Жеребко, випускник ФЕН (2012), старший аналітик управління портфелем у Danske Bank, Василь Кирилюк, випускник ФЕН (2016), менеджер з продакт-девелопменту та продажів у Bemobі та Олег Короп, випускник ФЕН (2016), здобуває ступінь PhD у Норвезькій Бізнес Школі.

Нині у Норвегії мешкає 50 наших випускників. На найближчому засідання Асоціації мають обрати ціль для благодійної підтримки КМА, а також не фінансову підтримку, як-то гостьові лекції наших випускників та консультації щодо оновлення навчальних програм ФЕН.

Ми радіємо за могилянців, які гуртуються і діють, прагнучи продовжувати традицію підтримки alma mater і допомогати розвитку Академії.