Асоціація випускників НаУКМА продовжує підтримку могилянських студентів

Третій рік поспіль Асоціація випускників НаУКМА проводить конкурс на стипендії для вступників на бакалаврські програми Могилянки, котрі навчатимуться за контрактом.  Асоціація постійно опікується Стипендією імені Мирослава Осадчука  та стипендією Асоціації випускників НаУКМА.

Цього року у конкурсі брали участь 27 абітурієнтів/ок. За результатами проведених співбесід після жвавого обговорення вирішено стипендію імені Мирослава Осадчука надати Дар’ї Заборовець (Фінанси, банківська справа та страхування) та Іванні Кабка (Культурологія), а стипендію Асоціації випускників НаУКМА призначено Владиславі Мазій (Комп’ютерні науки).

Дякуємо Асоціації випускників НаУКМА за тривалу підтримку студентства Могилянки. Ми дуже цінуємо таку допомогу.