Названо кращого викладача ФПрН та кращого викладача кафедри англійської мови

Нещодавно завершився конкурс на отримання відзнак «Кращий викладач Факультету природничих наук» та «Кращий викладач кафедри англійсько мови», які заснував у 2015 році випускник НаУКМА Тарас Лукачук.

Конкурс передбачає проведення анонімного опитування студентів (80% ваги) та враховує науковий доробок номінованих викладачів за попередній календарний рік (20%).

Рішенням конкурсної комісії, до складу якої входив засновник конкурсу, кращою викладачкою кафедри англійської мови обрано Карапетян Аліну Овіківна, а кращим викладачем факультету природничих наук визнано Хлобистова Євгена Володимировича.

Вітаємо Аліну Карапетян та Євгена Хлобистова з цією відзнакою! Щира вдячність Тарасові Лукачуку за багаторічну підтримку викладачів НаУКМА.