Завершився конкурс для студентів Факультету інформатики

Нещодавно завершився конкурс серед студентів Факультету інформатики на кращий науковий проєкт. Метою проведення конкурсу є активізація дослідницької діяльності студентів.

Serdyuk

Для участі у конкурсі подали заявки троє студентів бакалаврських програм та троє – магістерських програм Факультету інформатики, а саме Олександр Решетар (3 р.н. БП «Прикладна математика»), Андрій Сердюк (3 р.н. БП «Інженерія програмного забезпечення»), Антон Залізний (4 р.н. БП «Інженерія програмного забезпечення»), Дмитро Кузьменко (1 р.н. МП «Прикладна математика»), Михайло Кобєлєв (1 р.н. МП «Комп’ютерні науки») та Богдан Іванюк -Скульський (2 р.н. МП «Прикладна математика»). Після жвавого обговорення результатів таємного голосування конкурсна комісія вирішила підтримати проєкти Богдана Іванюка - Скульського (тема наукової роботи «Семантична сегментація зображень з використанням Transformer архітектур») та Андрія Сердюка (тема - «Імбалансно-графічні графи»).

Студентство та викладацький склад НаУКМА щиро вдячні компанії «Шеріф» та Олегу Гороховському за ініціативу підтримати дослідницьку роботу талановитих студентів Факультету інформатики.