Оголошено переможців конкурсу Стипендійного фонду ІК Драгон Капітал

Нещодавно відбувся конкурс для викладачів факультету економічних наук за підтримки Іменного фонду інвестиційної компанії DRAGON CAPITAL. Конкурс проводиться в НаУКМА з 2008 року.

Визначення крашого викладача ФЕН відбувається за результатами опитування студенетів факультету шляхом анонімного анкетування (анкета опитування розроблена компанією-засновником Іменного фонду).

Цьогорічне опитування виявила двох кращих викладачі Факультету економічних наук. Переможцями конкурсу стали старший викладач кафедри фінансів Оксана Валентинівна Неживенко та кандидат економічних наук Наталія Юріївна Іванова.

Дякуємо компанії DRAGON CAPITAL за довготривалу співпрацю і підтримку викладачів факультету економічних наук!

Наші найщиріші вітання Оксані Неживенко та Наталії Івановій, які стали лауреатами у цьому році!