Оголошено лауреата премії ім. Миколи Кравця 2022 року

Цьогоріч премію імені Миколи Кравця отримає Вікторія Носач, випускниця магістерської програми «Хімія» Факультету природничих наук за наукову роботу «Встановлення каталітичних властивостей нанокомпозитів на основі оксидних носіїв і відновленого оксиду графену в реакції гідрогенізації етену».

Її дослідження присвячене вирішенню актуальної та важливої для України нині проблеми – виробництва різних видів палива і пального за допомогою гетерогенного каталітичного процесу гідрогенізації ненасичених вуглеводнів за участі недорогих і ефективних вуглецевмісних нанокомпозитних каталізаторів.

Вікторія Носач стала 27 переможцем конкурсу на відзнаку ім. Миколи Кравця. Цю премію заснував Микола Кравць у 1995 році за особисті кошти для відзначення випускника НаУКМА, який зробив практичний внесок у розбудову України. У 2005 році, продовжуючи справу Миколи Кравця, А. Ю. Острогруд (на той час Голова правління Відкритого акціонерного товариства «Київгума») заснував Премію імені Миколи Кравця.