Визначено лауреатів Фонду імені Євгена Олефіренка

Цьогоріч на вшанування світлої памяті випускника НаУКМА Євгена Олефіренка, який загинув під Бахмутом 7 липня 2022 року, засновано Іменний Фонд.

За результатами конкурсної комісії першими стипендіатами цього фонду стали студенти МП "Історія" Дмитро Савченко та Кирило Ковальчук.

Серед критеріїв відбору учасників конкурсу були високий вступний рейтинг, виразна громадянська позиція, засвідчена численними активностями, а також активна волонтерська діяльність. На здобуття Меморіальної стипендії імені Євгена Олефіренка претендували п’ятеро достойних вступників на магістерську програму «Історія». Рішення щодо визначення лавреатів було прийнято комісією, до складу якої увійшли представники кафедри історії та члени родини Євгена.

Ми щиро вітаємо переможців і глибоко вдячні усім благодійникам та родині загиблого героя, випускника кафедри історії НаУКМА Євгена Олефіренка за підтримку ініціативи із заснування Фонду імені Євгена Олефіренка.