Оголошено переможця конкурсу Іменного фонду Dragon Capital

Іменний фонд компанії Dragon Capital заснований у 2008 році на основі ендавменту і призначений для підтримки кадрового потенціалу  Факультету економічних наук НаУКМА. Щорічно проводиться конкурс серед викладачів ФЕН, де шляхом рейтингового анонімного опитування студентів ФЕН визначається кращий викладач ФЕН.

KovshovaЦього року на думку студентів кращою викладачкою ФЕН стала  доктор економічних наук, професорка кафедри маркетингу та управління  Ковшова Ірина Олегівна. Щиро вітаємо переможницю конкурсу!

Академічна громада глибоко вдячна компанії Dragon Capital за тривалу підтримку викладацького складу НаУКМА, завдяки якій вдається залучати до викладання найкращих фахівців і забезпечувати високий рівень освіти у нашому університеті.

Фінансовим оператором коштів від Іменного фонду компанії Dragon Capital  є Міжнародний Благодійний Фонд відродження Києво-Могилянської Академії.