Названо лавреата Фонду імені Григорія та Розалії Смолярчуків

У жовтні відбулося засідання конкурсної комісії Стипендійного фонду імені Григорія та Розалії Смолярчуків. Подаватися на конкурс можуть студенти Факультету гуманітарних наук, які успішно захистили курсову роботу з історії України на 3-му році навчання та мають високий навчальний рейтинг.

Bila

Цьогорічною переможницею стала Аліна Біла, студентка 4-го року навчання бакалаврської програми «Історія», яка написала найкращу курсову роботу з історії України.

Могилянка щиро вдячна родині Смолярчуків з Канади за заснування у 2007 році Пропам’ятного Фонду Григорія та Розалії Смолярчуків для підтримки наших найкращих студентів. Фонд діє на основі ендавменту. Оператором коштів є Міжнародний Благодійний Фонд відродження Києво-Могилянської Академії.