Конвокація 2021

convocation 2021

Загальна інформація

Ще один онлайн навчальний рік у житті могилянської спільноти закінчується. Для кожного випускника й кожної випускниці - це завершення важливого життєвого етапу - урочиста церемонія Конвокації та отримання диплому випускника Києво-Могилянської академії!

 

Ми стали сильніші, адаптувалися до нових умов та найголовніше - підготували нове покоління KMA Alumni класу 2021.

 

Цьогоріч ми за традицією, зберемося разом 28 червня у День конституції України о 18:00, аби разом привітати випускників класу 2021 Києво-Могилянської академії! Викладачі, співробітники, студенти, батьки, випускники минулих років, гості - усі зберемося на другій в історії Академії - віртуальній Конвокації!

 

Пряма трансляція буде на наших сторінках у Фейсбук та Ютуб.

 

Але ми маємо чудово інформацію, бо цьогоріч факультетські церемонії отримання дипломів будуть у новому форматі - на плацу чи в КМЦ.

 

Розуміємо, що на церемонії випуску важливо бути поруч з тими, з ким ви вчились, досліджували, створювали, долали страхи, складнощі, ділили радість протягом всіх цих років.

 

Тому, ми запрошуємо вас відсвяткувати у колі рідних, друзів та близьких на віртуальній Конвокації. Згадати все, що ви подолали та пройшли, аби отримати цей статус - статус випускника та випускниці Києво-Могилянської академії.

 

На факультетських церемоніях ми запрошуємо лише випускників та викладачів. Здоров’я та життя могилянців - це найважливіша цінність для нас. Ми повинні зберегти себе, своїх рідних, викладачів та дотримуватися всіх правил і обмежень.

 

Пильнуйте за повідомленнями від ALMA MATER, аби не пропустити важливої інформації!  

 

Пам'ятайте, що могилянець - це назавжди і всюди!

 

Час плинний, Академія вічна!

 

Чек-лист випускника/ випускниці

 

Конвокація 2021

Конвокація 28 червня - важливий традиційний день, який ніхто з нас не може пропустити. Але у цьому році з огляду на обмеження, спричинені коронавірусом, ми запрошуємо всю спільноту на віртуальну церемонію Конвокації - у понеділок, 28 червня о 18:00!

 

Так, 28 червня не буде традиційної ходи Академічної процесії, не буде Контрактової, вщент заповненої усміхненими випускниками у мантіях та бонетах, їхніми радісними рідними і близькими. Але жодна відстань і соціальна дистанція не завадить усьому світу побачити та привітати випускників класу 2021 Києво-Могилянської академії! Ми здолаємо і цей виклик, бо він ще більше об’єднує і гартує нашу спільноту.

 

Усіх випускників та випускниць запрошуємо долучитися до Марафону привітань!

 

Ми пропонуємо привітати своїх друзів та подруг, подякувати Академії й залишити цей момент життя в історії, а для цього потрібно:

 

  1. Одягнути вишиванку та/ або бонет. Замовити бонет можна тут.
  2. Записати коротке відео-вітання (до 20 секунд, у вертикальному форматі MP4)
  3. Завантажити його до вівторка, 22 червня включно на будь-який файлообмінник і закинути лінк у цю форму.
  4. Показати бабусі своє вітання і похвалитися дипломом КМА.

 

Факультетські церемонії

У цьому році ми запрошуємо випускників отримати свої дипломи на факультетських церемоніях, що відбудуться 28 та 29 червня в НаУКМА!

 

Знаємо, що це найкраща новина, тому уважно вивчайте розклад факультетських церемоній та приходьте на урочисті факультетські церемонії.

 

 convocation2021 graphic update2

Надважливим для нас є дотримання всіх санітарних вимог та обмежень, бо життя та здоров’я ваше, ваших близьких, викладачів, співробітників та їхніх родин - наша найбільша цінність. На факультетські церемонії ми запрошуємо лише випускників - без гостей та батьків.

 

Кількість людей, котрі зможуть взяти участь обмежена нормами, тому відсвяткуйте з рідними та батьками 28 червня о 18:00 на віртуальній Конвокації, а на церемонію отримання дипломів чекаємо вас без гостей та групи підтримки.

 

Також, через карантинні обмеження, ми запрошуємо випускників та випускниць на церемонії у вишиванках та бонетах, котрі можна замовити у КМА Гіфтшопі чи зручному для вас магазині. На жаль, мантії, поки мають зачекати...

 

Також ми просимо всіх випускників та випускниць уважно стежити за своїм самопочуттям та залишитися вдома, якщо є симптоми застуди чи підвищена температура.

 

Усі деталі щодо особливостей відвідувань факультетських церемоній ви отримаєте від факультетів.

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна